Restid jalgade pühkimiseks / porirest

30.05.2024

Rest jalgade pühkimiseks 😊, ehk porirest 😊, kõlab ilmselt paremini, aga toote tähendus ja otstarve ei muutu. No mis loom see on?!

Oleme kindlad, et meie 24 tööaasta jooksul Eestis olete sellest korduvalt üle ja peale  astunud ja teete seda ka edaspidi. Võib-olla on selle aja jooksul rohkem kui üks paar lemmikjalatseid kulunud 😊! Loodame, et keegi meie vastu selle eest nõuet ei esita 😊. Veelgi enam, kui teile meeldib kinos käia, siis vaadake Coca-Cola Plaza Tallinna kino peasissepääsu juures pilk alla ja näete seda imet, mis on teie jalge ees lebanud umbes 22 aastat ja kannab edukalt edasi meie kvaliteedimärki ! 😊 Ja nagu öeldakse, täpselt nagu paraadil 😊!

Siin   tekib küsimus  , et  kuidas sellise kvaliteediga edukalt toota? Suur osa meie maailmast toodab tooteid, mis lähvad  katki kohe pärast garantiiaja lõppu, nagu  hea näitena ka meie nõudepesumasin läks rikki täpselt kolm päeva pärast garantii lõppemist 😊.

Siiski jääme oma rida ajama ka edaspidi ning see, mida öelda tahtsime, jääb muutumatuks = “ see, mida me teeme ja kuidas me teeme, on meile oluline. Me ei ole esimesed ega ka parimad, kuid usume, et teeme siin Eestis oma kätega , oma masinatega ja suure  armastusega tõelise ja töökindla toote milleks on RESTID .

Võtke meiega ühendust, teiega on alati huvitav vestelda! Tõsiselt, paigaldage see porirestl oma kontori ukse ette . Nädala pärast olete meeldivalt üllatunud, kui palju tolmu ja mustust see enda alla kogunud on...! Külastage meie kodulehte “jalapuhastusrestide” alajaotust , kasutades linki ja valige oma jalanõude puhastusrest!

icon Telli teenuseid