about

Firmast

2000. aasta kevadel alustas METAL-DISAIN oma tegevust iseseisva äriettevõttena Eesti metallide ja metalltoodete turul. Pakume praegu nagu ka meie tegevuse alguses laias valikus erinevaid metallreste, (sealhulgas  ka roostevabast terasest), perforeeritud lehti, keevis-, põimitud ja venitatud metallvõrke.

Oma töö käigus mõistsime, et metallrestide turg omab suurt nõudlust  ja et nõudlus kasvab  samm-sammult kõigil maailma turgudel. Otsuse tegemine polnud keeruline. Investeerisime Eestisse, koostöös oma peamise partneri, Saksamaalt pärit restide tootjaga, ja ostsime seadmed (täistsükkel) keevisrestide, sealhulgas roostevabast terasest restide tootmiseks. Praegu on METAL-DISAIN ainus ettevõte Balti riikides ja Soomes, kellel on täistsüklilised seadmed keevisrestide  tootmiseks.

Mõistame, et olla ainult kaubandusettevõte on hea ja palju lihtsam, kui olla mis tahes toote tõeline tootja. Riskid, kulud, kõik need kasvavad kordades.

Kuid me ei kartnud seda väljakutset vastu võtta. Meile meeldib, et me tegelikult valmistame tõelist toodet. See on meie panus Eesti majandusse ja selle arengusse. Oleme uhked, et tegime Baltimaades esimesena selle raske sammu.

Meie eesmärk on saada hakkama  kõige keerulisemate  ja nõudlikemate projektidega. Keskendume suurtest äriklientidest erakliendini, kes otsib materjale maja või korteri renoveerimiseks. Helistades või külastades meie kontorit, saate professionaalset abi kõigis meie toodetega seotud küsimustes. Arvestame koos teiega kõiki tehnilisi üksikasju ja arutame alternatiivsete võimaluste maksumust. Meie kogemus alates 2000. aastast on teie teenistuses ja peate lihtsalt valiku tegema!

icon Telli teenuseid