Jalapuhastusrest (Porirest)

Juhime Teie tähelepanu sissepääsu grupi jalanõude puhastamiseks mõeldud võrele, mis tahes objekti jaoks. Peate saatma vaid selle mõõtmed, koguse ja vajadusel arusaadava joonise, võib-olla pole võre ristkülikukujuline ja väljalõigetega. 

Kasutades sellist võret saate suurepärase võimaluse hoida puhtana ja korras oma maja, kauplust, kontorit, restorani, igat ruumi, kuhu sissepääs on tänavalt.

Oleme kindlad, isegi kui Teie pole meilt kunagi sellist võret ostnud, kuid aastast 2000 olete sellest juba üle astunud ja Teie jalanõude tolm ja mustus on selle võre lahtritest korduvalt läbi pääsenud!

Aastal 2001 panime sellise võre kuulsa Coca Cola Plaza kino kahe sissepääsu juurde, ärge olge laisad, minge kinno ja saate seda näha, see on siiani seal paigas. Eks see ole ju toote kvaliteedi näitaja, üle 20 aasta on ju möödas!

Jalanõude puhastamisvõre on valmistatud kahte tüüpi põrandakattest, keevitatud või pressitud. Kuidas toorik valmib ja millistest materjalidest, saab teada, klõpsates lingile, mis on Teile huvitavam: Keevisrestid - PW või Pressitud restid - PL.

Võimalik, et vajate raami sissepääsugrupi paigaldamiseks. Valmistame selle Teile toetudes Teie soovile ja arusaadavale joonisele, kui võred ise on tellitud meilt. 

Saatke oma taotlus ja me teeme Teile ettepaneku suure rõõmuga!

icon Telli teenuseid