Kinnitused ja lisad

Allpool on toodud peamised võrede kinnituskomplektid.

Kui Teil on soov osta kinnitusvahendeid ilma tervikkomplekti alles hoidmata, esitage meile oma küsimus, näidates ära vajalike osade arvu ja saate meie hinnapakkumise. Loodame, et lisatud pildid ja info on selged. Küsimuste korral võtke meiega ühendust ja koos leiame Teile sobivaima variandi.

Pressitud võrede ja presskeevitatud võrede kaks kõige levinumat kinnitusmeetodite tüüpi: STD2 ja STD4 ja nende variatsioonid on toodud allpool.

Võre põhiliseks kinnituselemendiks (ülemine) on M-kujuline ülemine osa (pääsuke) või muu ümmargune plaat, mida saab kombineerida alumise osaga. 

STD2

Võre kinnitamine kandekonstruktsioonile 2 elemendi abil. M-kujuline seib ja polt (süvistatud või kuuskantpea) M8x40 mm või M8x50 mm keermega. Võre kinnituskohta, reeglina kas kandetala või terasraami otsa, on vaja puurida keermepoldi läbimõõdust veidi väiksema läbimõõduga auk. Võre peale, selle lahtrile, just rõhuga laagriribadele on paigaldatakse M-kujuline ülemine osa (pääsuke). Polt läheb vabalt läbi pääsukese augu ja keerdub, lõigates samaaegselt niidid eelnevalt ettevalmistatud auku, mis annab tugeva ja stabiilse ühenduse. Sellist kombinatsiooni kasutatakse juhul, kui pind, millele tehakse kinnitus, võimaldab kasutada isekeermestatavat polti.

NB! STD2 vajalikud eeltingimused: ülemine M-kujuline seib peab toetuma tiibadega laagriribadele, mitte mingil juhul ei tohi rõhku panna võre enda kattevarrastele (katteribadele), mis toimivad ainult ühenduselementidena ja määravad ka lahtri suuruse. 

STD4

Võre kinnitamine kandekonstruktsioonile 4 elemendi abil. M-kujulise seibi, tavalise poldi kuusnurkse mütsiga M8x60 mm, alumise kinnituskanali, kandilise mutteri. Selle valiku puhul ei pea Te auke puurima, kuid kandetala, tavaliselt U- või L-profiil peavad võimaldama alumisel kinnituskanalil haakuda profiiliääriku külge ja suruda võre tugevalt vastu raami. Võrele peab olema võimalik juurdepääs ka selle tagaküljelt alumise kinnituskanali paigaldamiseks ja kandilise mutri kinnitamiseks poldi külge

NB! STD4 vajalikud eeltingimused: ülemine M-kujuline seib peab toetuma tiibadega laagriribale, mitte mingil juhul ei tohi rõhku panna võre enda kattevarrastele (katteribadele), mis toimivad ainult ühenduselementidena ja määravad ka lahtri suuruse. 

STD2 Round Top (ümmarguse plaadiga)

Kasutatakse peamiselt väikese lahtriga võrede kinnitamiseks, mille ribade vahe on 11 mm; 16 mm; 21 mm. Need võivad olla pressvõred, pressitud keevvõred ja avamerevõred

Võre kinnitamine kandekonstruktsioonile 2 elemendi abil. Ülemise ümmarguse seibi ja poldi (vastusüvendatud või kuuskantpea) M8x40 mm või M8x50 mm keermega. Võre kinnituskohta, reeglina kas kandetala või terasraami otsa, on vaja puurida keermepoldi läbimõõdust veidi väiksema läbimõõduga auk. Võre peale, selle lahtrile, rõhuasetusega laagriribadele on paigaldatud ümmargune ülemine osa (plaat). Polt läbib vabalt läbi plaadi augu ja keerdub, lõigates samaaegselt niidid eelnevalt ettevalmistatud auku, mis annab tugeva ja stabiilse ühenduse. Sellist kombinatsiooni kasutatakse juhul, kui pind, millele tehakse kinnitus, võimaldab kasutada isekeermestatavat polti.

STD4 Round Top (ümmarguse plaadiga)

Neid kasutatakse peamiselt võrede kinnitamiseks nii standardse lahtriga 34 mm (33 mm) laagri ribade vahel kui ka väikese lahtriga. Need võivad olla pressitud võred, pressitud keevvõred.

Võre kinnitamine kandekonstruktsioonile 4 elemendi abil. Ülemise ümmarguse seibi, tavalise poldi kuusnurkse mütsiga M8x60 mm, alumise kinnituskanali, kandilise mutri. Selle valiku puhul ei pea Te auke puurima, kuid kandetala, tavaliselt U- või L-profiil peavad võimaldama alumisel kinnituskanalil haakuda profiiliääriku külge ja suruda võre tugevalt vastu raami. Võrele peab olema võimalik juurdepääs ka selle tagaküljelt alumise kinnituskanali paigaldamiseks ja kandilise mutri kinnitamiseks poldi külge

STD2 U Top Offset hole

Ideaalne avamere restide kinnitamiseksAvamere resti laagriribade vaheline kaugus on 34 mm või 38 mm. Konstruktsiooni poolest sarnaneb see rohkem keevitatud pressitud võrega. Siin on laagriribade vahele keevitatud täiendav ümarlatt D - 5 mm või D - 8 mm, mis on paralleelne laagriribidega, mis vähendab valguse läbipääsu lahtrisse vastavalt avamere resti nõuetele, 15 mm kuul ei tohi pääseda läbi võre. Keskeltväline kinnitus sobib ideaalselt avamere resti jaoks.

Võre kinnitamine kandekonstruktsioonile 2 elemendi abil. Ülemine U-kujuline seib, milell on keskkohast väljapoole jääv ava ja polt (vastusüvendatud või kuuskantpea) M8x40 mm või M8x50 mm keermega. Võre kinnituskohta, reeglina kas kandetala või terasraami otsa, on vaja puurida keermepoldi läbimõõdust veidi väiksema läbimõõduga auk. Võre peale on paigaldatud ülemine U-kujuline seib, millel on keskkohast väljapoole jääv ava. Polt läbib vabalt seibi augu ja keerdub niite lõikamisel eelnevalt ettevalmistatud auku, mis annab tugeva ja stabiilse ühenduse. Sellist kombinatsiooni kasutatakse juhul, kui pind, millele tehakse kinnitus, võimaldab kasutada isekeermestatavat polti.

STD2 U Top Center hole

Sobib ainult pressitud võrede kinnitamiseks, mille kandurite vahe on 33 mm; 44 mm; (kaugus võetakse laagriribade keskelt) ja katteelementide vahe on 11 mm.

Võre kinnitamine kandekonstruktsioonile 2 elemendi abil. Ülemine U-kujuline seib ja polt (vastusüvendatud või kuuskantpea) M8x40mm või M8x50 mm keermega. Võre kinnituskohta, reeglina kas kandetala või terasraami otsa, on vaja puurida keermepoldi läbimõõdust veidi väiksema läbimõõduga auk. Võre peale on paigaldatud ülemine U-kujuline seib. Polt läbib vabalt seibi augu ja keerdub niite lõikamisel eelnevalt ettevalmistatud auku, mis annab tugeva ja stabiilse ühenduse. Sellist kombinatsiooni kasutatakse juhul, kui pind, millele tehakse kinnitus, võimaldab kasutada isekeermestatavat polti.

icon Telli teenuseid