Keevisrestid - PW

Nulltsüklist alates Eestis toodetud!

Toodame Eestis kuumvaltsitud terasest ja roostevabast terasest Keevisreste. Meie näol on tegemist ainukese restitootmisega Balti riikides ja Soomes.

Keevisrest on üks levinumaid restitüüpe tänu oma tugevusele ja stabiilsusele, aga ka võimalusele anda vajalik kuju ja konfiguratsioon vastavalt kliendi kõige nõudlikumatele nõudmistele.

Seda restitüüpi kasutatakse kõige sagedamini tehniliste ja tööstuslike ruumivajaduste jaoks.

Viimase 10 aasta jooksul on ka esile kerkinud trend ,mis lubab aga näha neid reste ka fassaadilahendustena eelkõige paljudel Baltikumi objektidel .

Peamised kasutuses olevad materjalid: S235JR teras ja AISI304, AISI316 roostevaba teras.

Kanderibid ja nelikantterasest sidevardad keevitatakse kokku 1000 kN rõhu all, kasutades elektrikeevitust eriseadmetel. Selle tulemusena saame tooriku, mille suurus on 6000 mm piki kandvat riba ja 1000 mm piki sidevarrast, varem kokkulepitud silmamõõduga.

Edaspidi kasutatakse seda toorikut valmis restide valmistamiseks vastavalt kliendi poolt antud mõõtudele. Paljud kliendid eelistavad aga tellida nn. paneele, kas musta metallina või kuumtsingitult.

Kuumtsingitud paneelist ( mõõdus 6000x1000 mm) ei soovita me lõigata reste otse töömaal kasutamiseks kuna lõigete served jäävad ilma kuumtsingi kihita ja kasutatav külmtsink ei taga korralikku korrosiooni kindlust .

Korrektne oleks lõigata kuumtsinkimata rest eelnevalt vajalikeks mõõtudeks ,ääristada see vajaliku terasribaga ja alles siis kuumtsinkida,mis tagab tootele korraliku kvaliteedi

Tooriku/paneeli tootmise mitmekesisus : silmamõõtude,kanderibide kõrguse,kanderibide kauguse ja kanderibide paksuse osas võimaldab lahendada peaaegu igasuguseid keevisrestidele esitatavaid
ülesandeid erinevatel objektidel.

Keevisrestide tootmiseks vajalike seadmete olemasolu meie juures Eestis võimaldab oluliselt vähendada tootmisaega väikeste ja keskmise suurusega tellimuste puhul.

icon Telli teenuseid