Keevisrestid - OSP

Need restid on mõeldud töötamiseks avamere naftaplatvormidel. Konstruktsioonilt sarnanevad need keevisrestidele.

Offshore-tüüpi pressitud ja keevitatud katterestidel on väga head libisemis- ja määrdumisvastased omadused. Need restid on toodetud kasutamiseks just naftaplatvormidel, avamerel, kus nafta võimaliku lekke tõttu võib tekkida libisemise oht. Konstruktsioonilt sarnanevad need pigem keevisrestidega. Kanderibide vahele on lisaks keevitatud nendega paralleelne varras, mis võimaldab vältida väikeste esemete kukkumist läbi resti. Näiteks üks nõuetest seisneb selles, et 15 mm läbimõõduga kuul ei tohi kukkuda restist läbi.

Restide valmistamise materjalina kasutatakse musta terast, mida järgnevalt kuumtsingitakse. Reeglina on selliste restide tsinkkatte paksus kõrgem ja võib olla kuni 125 mKm (mikromeetrini) tellija soovil.

Tänu sellistele omaduste kooslusele, nagu tugevus ning lihtsus kasutamisel ja hooldamisel, on selle funktsionaalse materjali abil võimalik lahendada mitmeid keerukaid ülesandeid. Kuid tasub märkida, et Offshore rest ei ole kõige optimaalsemaks lahenduseks selle kaalu, lisatööde ja peamise kasutusvaldkonna tõttu.

Esitatud andmed on informatiivse sisuga.

Päringu alusel esitame hinnapakkumise ja kogu lisainformatsiooni.

Gallerii

Keevisrestid - OSP
icon Telli teenuseid