Täisrestid - FG

Täisrestid on pressitud restid ribi keskkohani sisselõigatud võrdse kõrgusega kande- ja katteribidega. Kanderibiks on see ribi, mis toetub mõlema otsaga toele ja mille alumisel poolel puuduvad sisselõiked.  

Selline rest õigustab ennast tänu oma originaalsele välimusele, ent kui räägime koormusest, mida täisrest talub, siis on see oluliselt väiksem kui pressitud või pressitud ja keevitatud restil, kuna kanderibidel ulatub sisselõige nende poole laiuseni  ja on võrdeline resti silma mõõduga. Sellist resti ei tasu pealkõndimiseks kasutada, kuna ühesuguste koormuste juures tuleb nende restide puhul kasutada suuremat ja jämedamat ribi.

Täisrest leiab suurepärase kasutuse hoone fassaadide elemendina, pakkudes samal ajal kaitset päikesekiirte eest. Ühesuguste ribide mõlemas suunas kasutamine aitab tõhusamalt ja erineva nurga all päikesekiiri kinni püüda. Resti saab samuti kasutada ventilatsioonirestina või käsipuu täitena ehk seal, kus seda paigaldatakse vertikaalselt. Ent tasub meeles pidada, et kahekordse materjali kasutamise tõttu võrreldes pressitud või pressitud ja keevitatud restiga, on selle hind kaks korda kõrgem.

Valmistatakse terasest, roostevabast terasest ja alumiiniumist.

Täisresti puhul saab valida mistahes silma ava, nagu tavaliste pressitud restide puhul.

Valmismooduli maksimaalne võimalik mõõt – kanderibil 2000 mm, katteribil 1200 mm.

Minimaalne mõõt kanderibil 30х2 mm ja 30х2 mm katteribil, ääristus perimeetril 30х3 mm. 

Maksimaalne mõõt kanderibil 70х2 mm ja 70х2 mm katteribil, ääristus perimeetril 70х3 mm.

Täpsema ja konkreetsema info esitame vastavalt Teie päringule.

Gallerii

Täisrestid - FG Täisrestid - FG
icon Telli teenuseid